• BIST 11064.85
  • Altın 2559.282
  • Dolar 33.0331
  • Euro 35.9507
  • İçel 34 °C

Antalya Park Bakırcılar Çarşısı ve Müzeler..

Nihat ERKAN

Antalya park hassas ve titizlikle yetkili teknik uzmanların projelendirdiği bir cazip gezi dinlenme sanat GALERİLERİ Müze tarihi geleneksel el sanatları esnafının yaşam alanı olarak yapılandırılmış seçkin bir meydan.

ANTALYA’ya belli kurumlarımızdan seminere ANAMUR’un sorunlarına çözüm üretmek üzere beş yıldızlı otellerine seminere gelirler. Bazılarının otellerdeki kaldıkları asortik ziyafet arenalarındaki pozlarını sosyal medyada paylaşırlar seminer bir yemekli sohbette noktalanır.

Hiç bir görevlinin yaşadıkları topluma yararlı neler yapabiliriz diye değerli çalışmaları yansıttıklarını rastlamış değilim. Tanıtım ve gelişme meydan düzenlemeye destek olmak amacıyla bu çekimleri yaptım iş sağlık seyahat gezilerinde daha iyisini yansıtabilenler olursa sevinirim. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Büyük şehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in harikalarını izlemek yol park gezi dinlenme alanı dizaynında çok yararlı olabilir diye düşünüyorum.

Kepez Belediye başkanı Hakan Tütüncü tıp fakültesine uzaklardan gelen hastalar için HASTA KONUK - EVİ yapmış  üstelik iki öğün yemek de veriyor.  Bu projeyi gören Büyük şehir Belediye Başkanı Menderes Türel de programına alıp uygulamaya soktu. Bunu açıkça medya tartışmaya açmış  değerlendiriyor. Konuyu medyadan okuyup öğrendim.

     

Bu yazı toplam 1636 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Anamurlunun Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0324 8164862