• BIST 11064.85
  • Altın 2559.282
  • Dolar 33.0331
  • Euro 35.9507
  • İçel 32 °C

Yerel Seçimlere Doğru

Selahattin Doludeniz

Son anketlerde sağlıklı haberler gelmiyor. Mesela Ankara’da oralı olmayan hele hele Kayserili birisi pek sempatik değildir. Gelelim İstanbul’a. Bu şehir ve üniversitesini idare eden rektör saygındır. Mersin’de gelişmeler var. Türk siyasetinin ender kişileri yerel yönetimde göreve gelecekler 27 Yıl büyük bir belediyede teknik adam olarak görev yapan Ahmet Doğan değerli bir hemşehrimizdir. İstanbul’dan Anamur’un sorunlarını birer birer basın toplantısında halka açıklamaktadır.

AKP ve MHP bir gönül ittifakı kuramaz. Önce iki partinin tabanı çok zedeleniyor. Ben Mersinli bir seçmenim. Beni birileri ülkeyi idare eden başarısız bir iktidara yönlendirmek istiyor. Bir kaçıyor bir kucaklıyor. Ben 2500 yıllık Türk tarihini çok iyi bilen ve bunun bilincinde olan bir ATATÜRK Milliyetçisiyim. Beyler siyaset onurlu, ülkemiz için hayırlı yapın. Bu ülkede İnsanlar üzerinde Şerefsiz pazarlık yapmaya çalışmayın!..

Siyaset bir matematik oyunudur. Benim anlatım tarzım budur.Ortaya sandık açılınca; başta koyduğumuz itibarlı adaylar sandıktan çıkar. Bekleyin Mersin’de itibarlı, halkın seçtiği kişiler Başkan olacaktır. Mersin başkanlarını seçecek.

 Türkiye’de yeni sistem iki partilidir. AKP ve MHP ittifakı bir yıldır ülkemizi Türk milletini sevenler yönetemediler. Siyaset uzlaşma alanıdır dediler, ülkeyi kendi aralarında idare ettiler…

Bu yazı toplam 990 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Anamurlunun Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0324 8164862